Biblioteka Marcinkowice. Twórcze ferie w bibliotece

Podczas tegorocznych ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież na kameralne spotkania w bibliotece (poniedziałki, środy i piątki, godz. 11:00 – 13:00).

Podczas spotkań: warsztaty literackie, fotograficzne, aranżacji wnętrz i fitness. Spotkaniom będzie towarzyszyć karaoke z akordeonem. Ponadto: konkursy czytelnicze z nagrodami, gry planszowe, tworzenie bibliotecznych spotów reklamowych oraz zabawa w sesję fotograficzną, której tłem będą zbiory i przestrzeń biblioteczna.

We wtorki i czwartki (31.01, 2.02.,7.02., i 9.02.2023.) tenis stołowy. Od godz. 90:00 do 17:00. Sala widowiskowa domu kultury.

30.01.2023. – „Każdy może odkryć w sobie pasję życia i ją doskonale rozwijać”. Warsztaty fotograficzne. Gość spotkania: Tatiana Szwiec – właścicielka studia fotograficznego „W obiektywie Tatiany”.

1.02.2023. –  Warsztaty literackie. „Legendy naszych stron, w twórczości literackiej”. Gość spotkania: pisarz Adam Tomczyk.

3.02.2023. – Karaoke z akordeonem. Muzyczno-kabaretowe spotkanie z Grzegorzem Szarą.

6.02.2023. – „Jak przywrócić starym przedmiotom dawną świetność”. Gość spotkania: Edyta Nogaś –  pasjonatka rękodzieła, renowacji mebli i aranżacji wnętrz.

8.02.2023. – Spotkanie z Małgorzatą Popielą  – profesjonalną trenerką fitness. Podstawowe ćwiczenia oraz garść informacji o zdrowym stylu życia.

10.02.2023. – Warsztaty marketingowe w zakresie promocji własnej osobowości (media społecznościowe), a także multimedialna promocja biblioteki i czytelnictwa. Sesja zdjęciowa wśród woluminów.

Biblioteka zapewnia: napoje i  zdrowe przekąski. Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

_

Ilustracją programu ferii jest prezentowana w bibliotece rzeźba „Krakowiak” autorstwa Adama Tomczyka.