Biblioteka Marcinkowice. Rozczytana rodzinka

Franiu Kostrzewa jest jednym z najsympatyczniejszych czytelników dziecięcych biblioteki. Nie dość, że sam sobie wybiera książki, to również wkleja na kartę czytelniczą obrazki odwiedzin. Potrafi też sczytywać kody z książek. Przy tych bibliotekarskich umiejętnościach jest skory do rozmowy i zawsze uśmiechnięty. Do biblioteki systematycznie przybywa z mamą i starszą siostrą Mają.

Franiu za udział w kolejnej edycji akcji czytelniczej „Mała książka – wielki człowiek” został nagrodzony specjalnym dyplomem czytelniczym i prezentem od biblioteki. Wypełniona karta czytelnicza pozostaje dla Frania na zawsze pamiątką uroczego kontaktu z biblioteką.

Franiowi gratulujemy czytelniczej wytrwałości, a rodzinę pięknie pozdrawiamy!

,,Mała książka – wielki człowiek” to jedna z największych na świecie kampanii społecznych wspierająca rozwój czytelnictwa wśród najmłodszych. To dzięki niej noworodki, przedszkolaki i pierwszoklasiści mogą otrzymać bezpłatną Wyprawkę Czytelniczą.

 

                                                                                                                            Tekst i fot. Zbigniew Marcinkowski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.