Biblioteka Marcinkowice. Mądra książka dla młodzieży!

„Powieść „Stan splątania” jest znakomita. Nie tylko bardzo dobrze napisana ale przede wszystkim mądra. Widać głęboką znajomość psychologicznych problemów dorastającej młodzieży, refleksje o problemach starości, relacji między pokoleniami. Czyta się ją z wielką przyjemnością i pożytkiem. Szczerze gratuluję autorce Roksanie Jędrzejewskiej-Wróbel”.

Prof. Ewa Nawrocka

Książkę poleca również przybysławianka Wiktoria Nykiel-Prząda (na fot.), czytelniczka Biblioteki w Marcinkowicach od 2016 roku. Obecnie studentka piątego roku filologii polskiej. Kuzynka Natalii Nykiel – gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Powieść uznana została za najlepszą książkę dla młodzieży w roku 2022! Dostępna jest w naszej bibliotece.

Fot. Zbigniew Marcinkowski