𝐖𝐲𝐬𝐭𝐚𝐰𝐚 𝐭𝐰ó𝐫𝐜𝐳𝐨ś𝐜𝐢 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢ę𝐜𝐞𝐣 – 𝐄𝐦𝐢𝐥𝐤𝐢 𝐢 𝐄𝐥𝐢𝐳𝐤𝐢 𝐆𝐨𝐥𝐞𝐜
Tydzień bibliotek dobiegł końca, a wystawa trwa nadal. Prace naszych sympatycznych Czytelniczek można oglądać do końca maja.
Cieszymy się, że biblioteka jest miejscem, które nie tylko dba o rozwój czytelnictwa, ale również promuje młode talenty i sprawia radość najmłodszym i ich Rodzicom. Odwiedzający naszą bibliotekę z podziwem oglądają prace dziewczynek. Biblioteka często gości wystawy lokalnych i nie tylko lokalnych twórców.
A przed nami już kolejna prezentacja twórczości, którą zobaczą Państwo w czerwcu.

