400 tysięcy złotych na działalność kulturalną

Nasza gmina zgłosiła do 2. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zadanie pn.:  „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Projekt czytelniczo-kulturalny                  o wartości 400 tysięcy złotych będzie realizowany w naszej gminie dzięki Państwa głosom. Już dziś prosimy mieszkańców o mocne wsparcie, w formie rodzinnego głosowania! (liczba głosów decyduje o przyjęciu zadania do realizacji).

W ramach zadania planowane są koncerty plenerowe, spotkania artystyczne dla wszystkich grup społecznych (autorskie spotkania, kameralne koncerty, spotkania z wybitnymi ludźmi, zabawy rekreacyjno-edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych za kwotę 50 tysięcy złotych.

Miejsca głosowania: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, radłowska biblioteka oraz w gminnej sieci bibliotek (Biskupice Radłowskie, Wola Radłowska, Wał-Ruda, Marcinkowice).

Czekamy na Twój głos!