Wystawa fotografii Tatiany Szwiec i Iwony Pojasek

Od 9 czerwca do 15 lipca w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radłowie można oglądać wystawę fotografii Tatiany Szwiec. Wystawa prezentuje pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach.

To pierwsza w naszym mieście publiczna wystawa prac, znanej nie tylko w radłowskim środowisku, właścicielki studia fotograficznego „W obiektywie Tatiany”.

Tematem prezentowanych prac, które przygotowały Tatiana Szwiec i Iwona Pojasek, są pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach. Całość prezentowanych prac opatrzono tytułem „Każdy ma swój Everest”.

W wernisażu udział wzięli m.in. pracownicy i wychowankowie DPS w Wietrzychowicach oraz przyjaciele artystki.

Wystawę można oglądać do 15 lipca w radłowskiej bibliotece przy placu Tadeusza Kościuszki 3.